ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.02.2017 | 16:30

Кіровоградська ОДА перерахувала гроші за незавершений ремонт театру

Кіровоградська ОДА перерахувала гроші за незавершений ремонт театру

Управлiння капiтального будiвництва Кiровоградської облдержадмiнiстрацiї перерахувало ТДВ «Iнтерресурси» 910 тис грн. за ремонт театру, який фiрма не завершила.

Про це iдеться в матерiалi видання «Нашi грошi».

Про це свiдчить ухвала Кiровського районного суду м. Кропивницький, куди звернувся слiдчий СВ Кропивницького ВП ГУНП в Кiровоградськiй областi в рамках кримiнального провадження № 12016170020000517 вiд 14.01.2017.

За даними слiдства, у груднi 2016 року управлiння капiтального будiвництва ОДА замовило ТДВ «Iнтерресурси» капiтальний ремонт будiвлi та обладнання Кiровоградського академiчного українського музично-драматичного театру iм. М.Л. Кропивницького по вул. Дворцовiй, 4, у м. Кропивницький на 910 тис грн. Обладмiнiстрацiя заплатила фiрмi усю суму.

За умовами договору, ремонт повинен бути завершеним до 31 грудня 2016 року. Втiм, як з’ясували слiдчi, станом на середину сiчня ремонт театру не завершений (не проведено внутрiшнi ремонти примiщень, не замiнено покриття даху будiвлi тощо), i його не ввели в експлуатацiю.

Суд надав слiдчiм доступ до документацiї, яка знаходиться в управлiннi капiтального будiвництва ОДА та ТДВ «Iнтерресурси».

1036 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.