ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.10.2019 | 17:57

Кiровоградська митниця направили 31 справу до суду про порушення правил

Кiровоградська митниця направили 31 справу до суду про порушення правил

Протягом сiчня-вересня нинішнього року Кiровоградська митниця ДФС порушила 228 справ про порушення митних правил на 54 мільйони 713,7 тисячі гривень. 

При цьому до правоохоронних органiв направили три повiдомлення про ознаки, що можуть свiдчити про вчинення кримiнальних правопорушень. Обласна митниця ДФС розглянула 112 справ про порушення митних правил та наклали штраф на 1,8 мільйона гривень. Митники стягнули 552,5 тисячі гривень штрафiв.

До суду направили 31 справу про порушення митних правил на 11,6 мільйона гривень. За результатами розгляду судом трьох справ про порушення митних правил (з урахуванням розгляду справ, направлених до 1 сiчня 2019 року) застосували конфiскацiю безпосереднiх предметiв правопорушення на 256,2 тисячі гривень та наклали штраф на 256,2 тисячі гривень.

Із метою недопущення незаконного перемiщення через митний кордон України товарiв, транспортних засобiв, зброї, тютюнових виробiв, наркотичних та психотропних речовин митниця провела 96 спiльних заходiв із правоохоронними органами Кiровоградської областi, за результатами яких склали 53 протоколи про порушення митних правил на 7 мільйонів 623,6 тисячі гривень, направили до суду одне повiдомлення про можливе вчинення кримiнального правопорушення до ГУ Нацiональної полiцiї України в Кiровоградськiй областi.

284 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.