ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.02.2016 | 11:00

Кіровоградська льотна академія взяла участь у всесвітньому конкурсі розробників комп'ютерних ігор. ФОТО, ВІДЕО

Кіровоградська льотна академія взяла участь у всесвітньому конкурсі розробників комп'ютерних ігор. ФОТО, ВІДЕО

Цього року Україна вперше взяла участь у Всесвітньому дводобовому марафоні написання комп'ютерних ігор Global Game Jam. Цей захід відбувся у Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету. 

На запрошення оргкомітету, створеного на базі нашого авіаційного ВНЗ, відгукнулося понад 70 розробників комп'ютерних ігор з Кіровограда, Одеси, Вінниці, Харкова, Запоріжжя, Києва та інших населених пунктів України. Одночасно зі своїми 35-ма тисячами однодумців з 93 країн світу вони зібралися в заздалегідь визначеному місці (для України це був головний навчальний корпус Кіровоградської льотної академії), щоб отримати тему гри і присвятити її створенню 48 годин.

Українська секція Global Game Jam почала свою роботу досить помпезно – з духовим оркестром і вітальними словами начальника льотної академії Сергій Неділько, інших членів оргкомітету - учасників "IT-альянса 4,0", створеного раніше на базі КЛА НАУ. Привітати учасників прийшли і курсанти авіаційного ВНЗ, представники громадських організацій міста, ЗМІ – адже така масштабна подія стала іміджевим заходом для особового складу учбового закладу і всіх кіровоградців.

Учасники конкурсу цілком виправдали очікування громадськості. Через 48 годин їх напруженої роботи (спостерігати за якою можна було в прямій трансляції через офіційний сайт КЛА НАУ) на розгляд компетентного жюрі було надано 14 завершених повноцінних ігор!

Гості, що зібралися на фінал конкурсу, отримали можливість ознайомитися з кожною із створених тут конкурсних ігор, разом з гравцями дізнатися думку жюрі і супроводжувати церемонію нагородження щедрими оплесками.

Деталі дивіться у відео "ТСН"


Фото з сайту КЛА НАУ

1584 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.