ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.02.2019 | 09:29

Кіровоградщина: зарплата штатних працівників Устинівського району сягнула 7,5 тисячі гривень

Кіровоградщина: зарплата штатних працівників Устинівського району сягнула 7,5 тисячі гривень

Результати розвитку економіки Устинівського району у 2018 році свідчать про зростання обсягів виробництва і реалізації товарів, порівняно із відповідними періодами попередніх років. Обсяг реалізованої промислової продукції на 1 особу зріс порівняно з 2014 роком майже удвічі. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку району повідомила голова райдержадміністрації Ольга Анісімова-Шило, інформує прес-служба ОДА.

"Одним з ключових індикаторів економічного зростання та загального життєвого рівня людей є їхні доходи та розмір заробітної плати. У 2018 році середній розмір заробітної плати штатних працівників становив 7439 гривень, що порівняно з початком 2014 року більше в 3,1 рази", – зауважила посадовиця.

Керівниця РДА також відзначила тенденцію росту по обсягах капітальних інвестицій. За період 2015 по 2018 роки відбувався значний ріст – більше ніж удвічі. В основному капітальні інвестиції освоюються у галузі сільського господарства. 

"Інвестування в оновлення та модернізацію матеріально-технічної бази сільськогосподарських підприємств, сприяє збільшенню обсягів виробництва продукції сільського господарства і переробної промисловості та збільшує виробничий потенціал району, що в свою чергу призводить до зростання надходжень до місцевих бюджетів, а це значить, що ми маємо додаткові фінансові можливості для реалізації нових соціальних проектів і завершення вже розпочатих", – наголосила Ольга Анісімова-Шило.

368 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.