ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.11.2020 | 09:00

Кіровоградщина: в одній із громад відновили будівництво ЦНАПу. ФОТО

Кіровоградщина: в одній із громад відновили будівництво ЦНАПу. ФОТО

У Войнiвцi триває реалiзацiя проєкту будiвництва центру надання адмiнiстративних послуг. Загальна вартiсть проєкту – близько 9 мільйонів гривень, частину з яких Приютiвська громада отримала з державного бюджету за програмою «Фiнансування соцiально-економiчного розвитку регiонiв». Роботи з будiвництва об’єкту розпочали навеснi 2019 року, втiм їх призупинили через недофiнансування з боку держави.

На той момент, пiдрядна органiзацiя виконала близько 75 % вiд запланованих робiт. Зокрема, облаштували армований фундамент, виконали стяжку пiдлоги з утепленням, встановили металевi колони на пiвколо. Поряд iз цим провели водопровiднi, електричнi комунiкацiї, встановили металопластиковi вiкна, дверi, а також виконали перекриття стелi.

Сучасний ЦНАП є значимим як для мiсцевих жителiв, так i для громади в цiлому. Введення в експлуатацiю будiвлi дозволить не тiльки поліпшити доступнiсть та якiсть надання адмiнiстративних послуг, а й облаштувати там робочi мiсця для старости та iнших посадових осiб Войнiвського старостинського округу.

Тож з метою прискорення реалiзацiї цього проєкту, рiшенням сесiї Приютiвської селищної ради № 730 вiд 8 вересня 2020 року видiлили субвенцiю у розмірі 1 мільйон гривень. Цi кошти дозволили вже на початку листопада розпочати внутрiшньо-оздоблювальнi роботи на об’єктi. Нині працiвники пiдрядної органiзацiї займаються монтажними роботами, вкладають керамiчну плитку на пiдлогу, обштукатурюють, фарбують стiни та iн. 

236 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.