ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2020 | 13:28

Кiровоградщина: у міграційній службі нагадують про необхідність своєчасного оформлення паспортів задля реалiзації виборчого права

Кiровоградщина: у міграційній службі нагадують про необхідність своєчасного оформлення паспортів задля реалiзації виборчого права

25 жовтня проведуть мiсцевi вибори i саме паспорт громадянина України (ID-картка або книжечка) дає можливiсть громадянам України, яким виповнилось 18 рокiв, реалiзувати  право голосу на виборах. Про це нагадали в управлiнні ДМС  у Кiровоградськiй областi.

У перiод пiдготовки до виборiв територiальнi пiдроздiли Управлiння Державної мiграцiйної служби в областi посилено працюватимуть аби своєчасно забезпечити громадян паспортними документами.

У мiграцiйнiй службi областi рекомендують громадянам своєчасно звернутись до районних пiдроздiлiв у разi необхiдностi замiнити паспорт у зв’язку з втратою, викраденням, обмiном, непридатнiстю для подальшого користування тощо. А також варто перевiрити актуальнiсть фото у паспортi-книжцi та подбати про його вклеювання при досягненнi 25- або 45-ти рокiв. ID-картку у регламентному режимi оформлюють до 20 робочих днiв, у термiновому – до 10 робочих днiв.

На перiод дiї карантинних заходiв оформити паспорт громадянина України у виглядi ID-картки чи вклеїти фото у "паперовий" паспорт можна у будь-якому районному пiдроздiлi мiграцiйної служби Кiровоградщини  незалежно вiд реєстрацiї мiсця проживання.

Читайте також: Андрій Табалов: Переконаний, що виконав свою місію як секретар та депутат міської ради Кропивницького 

172 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.