ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.04.2021 | 09:45

Кіровоградщина: службовця Укртрансбезпеки викрили на вимаганнi неправомiрної вигоди вiд пiдприємцiв

Кіровоградщина: службовця Укртрансбезпеки викрили на вимаганнi неправомiрної вигоди вiд пiдприємцiв

За процесуального керiвництва Кiровоградської обласної прокуратури на корупцiйному злочинi викрили службову особи Центрального мiжрегiонального управлiння Укртрансбезпеки у Кiровоградськiй областi.

За даними слiдства, заступник начальника вказаного Управлiння налагодив на територiї мiста та областi механiзм щомiсячного отримання вiд пiдприємцiв, якi займаються перевезеннями пасажирiв та вантажiв, неправомiрної вигоди за не створення перешкод у господарськiй дiяльностi пiдприємства та не складення адмiнiстративних матерiалiв за виявленi порушення.

Операцiю з викриття провели учора, 29 квiтня. Заступника начальника викрили безпосередньо пiсля отримання неправомiрної вигоди за травень вiд представника одного iз пiдприємств обласного центру.

Нині тривають невiдкладнi слiдчi дiї та вирiшують питання про повiдомлення про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та встановленнi всiх осiб, причетних до вчинення вказаного кримiнального правопорушення.

Досудове розслiдування здiйснюють слiдчi територiального управлiння Державного бюро розслiдувань, розташованого у мiстi Миколаєвi.

15660 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.