ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.07.2019 | 10:32

Кіровоградщина: понад 40 тисяч гривень сплатив підприємець за порушення вимог законодавства

Кіровоградщина: понад 40 тисяч гривень сплатив підприємець за порушення вимог законодавства

Спецiалiсти Кiровоградського районного управлiння держпродспоживслужби областi в ходi проведення планового заходу державного нагляду у формi iнспектування ТОВ «Прибуткова справа» виявили низку порушень законодавства в сферi безпечностi харчових продуктiв. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Встановили, що на потужностi порушили поточнiсть технологiчних процесiв; обладнання та iнвентар, з якими контактують харчовi продукти, бруднi та мiстять залишки кровi, жиру, частки попереднiх продуктiв та вiдходiв тваринного походження; первинна продукцiя (м’ясо, субпродукти) зберiгається на пiдлозi без пiдтоварникiв; виробничi примiщення знаходяться в незадовiльному санiтарно-гiгiєнiчному та санiтарно-технiчному станi, не проводили боротьбу з гризунами.

Вiдповiдно до п. 1 статей 65, 66 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчовi продукти, корми, побiчнi продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» за порушення встановлених законодавством гiгiєнiчних вимог до виробництва та обiгу харчових продуктiв головний державний ветеринарний iнспектор – перший заступник начальника головного управлiння держпродспоживслужби в областi постановив накласти на оператора ринку штраф у 41 730 гривень. Роботу потужностi тимчасово припинили, а також надали припис про усунення виявлених порушень.

172 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.