ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.01.2020 | 16:16

Кіровоградщина: на Суспільному очікують чергових скорочень

Кіровоградщина: на Суспільному очікують чергових скорочень

Iз центральної дирекцiї Нацiональної суспiльної телерадiокомпанiї України у фiлiї направили новий штатний розпис, у якому зазначили менше штатних одиниць, нiж сьогоднi працює у регiонах. Про це йдеться на сайті "DETECTOR.MEDIA".

Нині з власних джерел «ДМ» вiдомо, що у фiлiях готують скорочення. У деяких з них передбачили скорочення майже на 50 %, iз 90 до 43-47 посад.

У зв’язку з новим штатним розписом на Суспiльному, Кiровоградська обласна органiзацiя профспiлок працiвникiв культури на сторiнцi у Facebook оприлюднила звернення до членiв наглядової ради НСТУ. Вона виразила своє занепокоєння можливою змiною штатного розпису фiлiй «НСТУ».

«Наглядову раду просимо звернути увагу на те, що масове скорочення працiвникiв фiлiї у 2018 роцi вiдбувалося за схожою схемою, спочатку змінили штатний розпис, а потiм вiдбулося скорочення тих, хто не увiйшов до нового структурного пiдроздiлу», – йдеться у зверненнi.

Довідково: у жовтні 2017 року кількість штатних посад у всій телерадіокомпанії становила 7318,25. У грудні 2017 року штат НСТУ становив 6900. У квітні 2018 року кількість штатних посад у компанії – 4087.

276 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.