ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.01.2021 | 14:14

Скасування локдауну: із 25 січня Кіровоградщина може перейти до "помаранчевої" зони карантину

Скасування локдауну: із 25 січня Кіровоградщина може перейти до "помаранчевої" зони карантину

Прем'єр-мiнiстр України Денис Шмигаль заявив, що потреби продовжувати посиленi карантиннi заходи пiсля 24 сiчня немає, пiсля цього дня Україна повернеться до обмежень "помаранчевої" зони, якi дiяли ранiше. Про це повідомляє "Interfax-Україна".

"Зараз ми розриваємо той ланцюжок, який утворився з нового року до Рiздва. Якби ми не зробили цих зимових канiкул, то в лютому вийшли б на критичнi показники, якi не дали б змогу нашiй медичнiй системi справлятися. Але навiщо ризикувати життям i здоров'ям людей, якщо ми можемо в цей найбiльш неактивний перiод у роцi зробити найм'якiший у Європi локдаун для того, щоб збити хвилю, яка розпочинається, i в лютому не допускати великої кiлькостi захворювань", – зазначив Шмигаль.

Прем'єр додав, що для уряду було важливо не допустити перевантаження медичної системи до отримання вакцини, надходження якої очiкується не пiзнiше лютого.

"Із 8 до 24 сiчня у нас встановлено так званий карантин зимових канiкул. Його ключова мета – обмеження мобiльностi населення. Із 25 січня ми перейдемо, ймовiрно, до "помаранчевої" зони, яка дiяла до запровадження цих правил", – прокоментува Шмигаль.

Крiм того, вiн наголосив, що на сьогоднi влада не вбачає потреби продовжувати жорсткi карантиннi заходи довше, нiж до 24 сiчня.

"Поточний карантин запроваджено до кiнця лютого. Найiмовiрнiше, ми продовжимо його до 31 березня тiєю ж постановою. Нині немає пiдстав скасовувати адаптивний карантин. Хвороба не зникла", – зазначив прем'єр.

Як раніше повідомляв РК, у Кіровоградській області за минулу добу одужали вiд коронавiрусу 47 жителiв.

319 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.