ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.10.2019 | 11:12

Кіровоградщина: майже 30 мiльйонiв гривень видiлили на "Нову українську школу"

Кіровоградщина: майже 30 мiльйонiв гривень видiлили на "Нову українську школу"

На виконання постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 27 лютого 2019 року за № 130 "Деякi питання надання субвенцiї з державного бюджету мiсцевим бюджетам на забезпечення якiсної, сучасної та доступної загальної середньої освiти "Нова українська школа" у 2019 роцi здiйснили розподiл обсягу субвенцiї мiж адмiнiстративно-територiальними одиницями областi на 29,59 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті ОДА.

"Для облаштування початкових класiв закладiв загальної середньої освiти у рамках "Нова українська школа" сучасними меблями, комп’ютерним обладнанням, дидактичним матерiалом видiлили 22 мільйона гривень. На пiдвищення квалiфiкацiї педагогiчних працiвникiв початкової школи i вчителiв, якi забезпечують здобуття учнями 5-11 класiв загальної середньої освiти – 7 мільйонів гривень", – зауважила заступниця начальника управлiння освiти, науки, молодi та спорту ОДА Лiдiя Шатна.

І додала, що видатки зазначеної субвенцiї за сiчень-вересень нинішнього року профiнансували у розмірі 27 мільонів гривень, а використали кошти субвенцiї на  20 мільонів гривень.

194 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.