ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.10.2014 | 09:28

Кіровоградщина: кандидати від Ляшка агітують за Поплавського. ФОТО

Кандидат Михайло Поплавський позивається до суду за фактом розповсюдження недостовірної інформації, а кандидати від Радикальної партії Олена Ляшка у своїй агітації закликають голосувати за «співочого ректора».

15 жовтня кандидат по виборчому округу №101 (Центр: селище міського типу Голованівськ. ОВО включає: Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони) Михайло Поплавський (самовисування) подав до суду чотири заяви з адміністративним позовом на редакцію газети «101-й округ».

Кандидат вимагає визнати відомості, розповсюджені та поширені в обласній громадсько-політичній газеті «101-й округ» від 09.10.2014 року за № 14 під заголовками: «Чи вдасться Михайлу Поплавському знову підкорити 101 округ?»,  «За що голосував 16 січня Поплавський і до чого це привело», «Боротьба у фарбах і кольорах», «Звернення черкащан до кіровоградців!» - такими що мають недостовірний характер.

У матеріалі йдеться про наслідки законів 16 січня, за які голосував М. Поплавський. Нагадаємо, що ці закони були направлені на обмеження свобод українців та узаконення диктатури правоохоронних органів. У газеті підіймаються питання, чому кандидат вирішив кинути своїх черкаських виборців і балотується від одного з округів Кіровоградської області. Надруковані заклики не вірити солодким словам «співочого ректора», адже людина, шо потрапляє у владу через вчинення злочину - не має права називатись народним обранцем.

Вже 16 жовтня всі чотири адміністративні позови М. Поплавський відкликав. Натомість подав до суду чотири цивільних справи за фактом опубліковання в газеті «101 округ» неправдивої та наклепницької інформації і вимагає по кожній справі стягнути з редакції газети на користь позивача завдану йому моральну шкоду в сумі 5000 грн. Розгляд справ розпочнеться 27 жовтня.

Про політичне минуле М. Поплавського, ОПОРА повідомляла у попередніх матеріалах (http://oporaua.org/oblast/article/6450-kirovogradshchyna-poshkodzhujut-bilbordy-kandydata-poplavskogo )

Нагадаємо, що згідно п.10 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»:Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних або наклепницьких відомостей про партію - суб'єкта виборчого процесу або про кандидата у депутати, недостовірний або наклепницький характер яких встановлено у судовому порядку.

Також, слід зазначити, що у своїх агітаційних матеріалах кандидат від Радикальної партії О. Ляшка Михайло Бевзенко (виборчий округ № 101) закликає підтримати М. Поплавського. На листівці з зображенням М. Бевзенко, на зворотному боці аркушу надруковане звернення, в якому кандидат наголошує: «Хай балотується Поплавський, той хоть не був у партії Регіонів і не продавався Януковичу. До парламенту треба тих, хто не пов’язаний з бандою Януковчиа – це найголовніше».

М. Бевзенко тимчасово не працює, раніше не балотувався.

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області


1319 8
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.