ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2018 | 09:00

Кіровоградщина: якщо домашня тварина не щеплена від сказу – готуйтеся до адміністративної відповідальності

Кіровоградщина: якщо домашня тварина не щеплена від сказу – готуйтеся до адміністративної відповідальності

До головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області надійшло звернення стосовно неналежного утримання тварин (собак) на території домоволодіння у Кропивницькому. Про це повідомили у відомчй прес-службі.

Спеціалісти разом з лікарями ветеринарної медицини та представниками відділу благоустрою районної ради виїхали на місце для перевірки викладених у зверненні фактів. У ході розмови з власницею тварин з’ясовали, що на території домоволодіння перебувають чотири безпородні собаки (три в будинку, одна  на подвір'ї). 

Зі слів власниці, тварини отримують їжу та воду у достатній кількості, вигул собак здійснюють двічі на день. Жінка не допустила фахівців до огляду приміщень, де утримує тварин, та підтвердила, що собаки не щеплені проти сказу. На пропозицію спеціалістів провести щеплення тваринам власниця написала відмову у присутності комісії, мотивуючи це тим, що собаки старі.

Спеціалісти провели роз'яснювальну роботу з питань профілактики захворювання на сказ та ознайомили власницю собак з правилами утримання домашніх тварин.

Власницю тварин притягнули до адміністративної відповідальності.

Довідково: Держпродспоживслужба області закликає власників тварин: звертатися до державних установ ветеринарної медицини для проведення щеплення проти сказу домашнім улюбленцям (вакцина – безкоштовна). 


213 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.