ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.11.2020 | 19:17

Кiровоградщина: якi порушення пiд час карантину вихiдного дня виявляли найчастiше

Кiровоградщина: якi порушення пiд час карантину вихiдного дня виявляли найчастiше

На Кiровоградщинi почали обстежувати бiльше суб’єктiв господарювання. Про це повiдомили на сайті Держпродспоживслужби.

Перший заступник начальника Держпродспоживслужби Кiровоградщини Андрiй Багрiй зазначив, що вiд початку листопада фахiвцi провели 5682 обстеження суб’єктiв господарювання, при 745 обстеженнях виявили порушення, склали 42 протоколи:

 об’єкти торгiвлi продовольчими товарами – 26,

 об’єкти торгiвлi непродовольчими товарами – 6,

 заклади громадського харчування – 2,

 перукарнi – 1,

 ринки – 2,

заклади загальної середньої освiти – 3,

iншi об’єкти (банк, ветеринарна клiнiка) – 2.

За два тижнi дiї карантину вихiдного дня спецiалiсти обстежили майже 2300 об’єктiв, на 10% виявили порушення протиепiдемiчних вимог i склали дев’ять протоколiв.

Порушення, якi найчастiше виявляли пiд час карантину вихiдного дня, – це торгiвля промисловими, косметичними товарами, товарами побутової технiки, засобiв зв’язку, тютюнових виробiв попри заборону закладiв цiєї категорiї на роботу.

 Також протягом двох вихiдних зафiксували роботу дитячого розважального комплексу в Кропивницькому. Найбiльше порушень – в Кропивницькому, Свiтловодську, Олександрiї, а також у Гайворонському, Онуфрiївському, Новоукраїнському та Бобринецькому районах.

Всього вiд початку введення карантину провели майже 32 тисячi обстежень суб’єктiв господарювання. У 18% випадкiв виявили порушення (при 5736 обстеженнях). При цьому фахiвцi склали 183 протоколи про адмiнiстративне правопорушення за статтею 44-3 КУпАП за порушення правил щодо карантину людей. Найбiльше склали протоколiв на об’єктах продовольчої торгiвлi – 112, на об’єктах непродовольчої торгiвлi – 21, в закладах громадського харчування – 17, закладах освiти – 11, на агропродовольчих ринках – 10, у перукарнях - 4, на iнших об’єктах - 8.

За результатами розгляду протоколiв у судах уже визнали винними чотири суб’єкти господарювання та наклалидва стягнення на 17 000 грн (магазин-кафе в Голованiвському районi та продовольчий магазин в Олександрiйському районi), 2 стягнення на 34 000 грн (кафе в Кропивницькому, гуртожиток в Олександрiї) та визнали винними трьох осiб iз винесенням усних попереджень судом (непродовольчi магазини у Знам’янському та Маловискiвському районах).

Довідково: вiд 6 листопада 2020 року,за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспортi без надягнутих засобiв iндивiдуального захисту, що закривають нiс та рот, на громадян накладатимуть штрафи. Штрафувати осiб за вiдсутностi у них маски або за маску на пiдборiддi пiд час перебування у громадському мiсцi зможуть також працiвники Держпродспоживслужби.

Читайте такожЗа добу на Кiровоградщинi на коронавiрус захворiли 144 жителi

454 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.