ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.07.2020 | 17:17

Кіровоградщина: двоє хворих на коронавірус перебувають у реанімаційних відділеннях

Кіровоградщина: двоє хворих на коронавірус перебувають у реанімаційних відділеннях

Кіровоградщина станом на сьогодні, 28 липня, не відноситься до регіонів зі значним поширенням коронавірусної інфекції. Це передбачає можливість продовження послаблення обмежувальних заходів. Про це повідомила головна санітарна лікарка регіону Надія Оперчук під час позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Натомість із 1 серпня рівень епідеміологічної небезпеки буде визначатись за такими рівнями, як «зелений», «жовтий», «помаранчевий» і «червоний». Він буде встановлюватися за результатами оцінки епідемічних показників і визначатися рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС. Інформація про це в розрізі областей висвітлюватиметься на офіційному сайті Кабміну.

Як пояснила Надія Оперчук, перегляд рішення про зміну рівня епідемічної небезпеки на території регіону або його окремих адміністративно-територіальних одиниць із «жовтим», «помаранчевим» або «червоним» рівнем можливий не частіше, ніж один раз на п’ять днів.

Керівник департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко зазначив, що наразі в Кіровоградській області на коронавірус лікуються 34 людини. 25 пацієнтів перебувають у госпітальних базах. Серед їх числа – двоє у реанімаційних відділеннях. Решта дев’ять інфікованих знаходяться вдома в стані ближче до задовільного.

Читайте також: Скільки випадків коронавірусної хвороби зафіксували на Кіровоградщині за минулу добу 

113 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.