ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградщина для «Відродження» вже не terra incognita

Кіровоградщина для «Відродження» вже  не terra  incognita

Наша область належить до тих, які одержують найменшу підтримку від  міжнародного фонду «Відродження». Як зазначив виконавчий директор  програми «Громадські ініціативи нової України» МФВ Станіслав Лячинський,  Кіровоградщина для фонду -- terra  incognita. Він та новопризначений керівник  регіонального відділення фонду (Дніпропетровська, Запорізька,  Кіровоградська області) Владислав Романов завітали до нашого міста, щоб виправити цю ситуацію.

  Громадським активістам та журналістам вони розповіли про напрямки діяльності фонду, основні  грантові  програми. Влітку буде оголошено новий конкурс мікрогрантів на підтримку ініціатив, спрямованих на  вирішення актуальних, болючих для місцевих громад проблем. Якщо минулого року активнішу підтримку отримували соціальні проекти, то нині тенденція свідчить про інтерес і до культурницьких ініціатив. Йшлося також про медійні проекти, які мали б спиратися на довгострокову стратегію власного розвитку.

  Станіслав Лячинський вважає: якби зберігся той рівень  громадської активності українців, який ми спостерігаємо останнім часом, через кілька років ми могли б мати якісно іншу країну. 

495 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.