ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
21.05.2015 | 16:05

Кіровоградщина: демобілізованого мобілізовують щойно він повернувся додому

Ще не вступила в силу норма щодо скасування відстрочки на 6 місяців від повторного призову по мобілізації для демобілізованих військовослужбовців, як комісаріати починають обдзвонювати військових з повідомленням про їх повторну мобілізацію.

Про це на офіційній сторінці в Фейсбук повідомив Штаб юридичної допомоги військовослужбовцям.

"Сьогодні до Штабу юридичної допомоги звернулася дружина військовослужбовця з м.Світловодська Кіровоградської області, чоловіка якої демобілізовали і він нещодавно тільки приїхав додому. Вона повідомила, що чоловіку телефонували з комісаріату і попередили про його повторний призов через кілька днів, як тільки будуть готові документи", - йдеться в повідомленні.

Юрист штабу зазначає, що Президент не підписав прийняті Радою зміни, тож на сьогоднішній день продовжує діяти норма Закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"  в ч. 3 ст. 23 про відстрочку: "Не підлягають призову на військову службу під час часткової мобілізації протягом шести місяців з дня звільнення з військової служби військовозобов’язані з числа громадян, які проходили військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені зі служби у запас. Такі особи у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їх згодою".

1498 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.