ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кіровоградщина: більше 25 тис. гектарів угідь отримали учасники бойових дій на сході України

 

Від часу запровадження ініціативи Урядом натепер у Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 13183 земельних ділянок. Проєкти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 25,055 тис. гектара.

Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (2776 - площею 5,47 тис. га), Кропивницькому (1048 - площею 1,9 тис. га), Знам’янському  (1003 – 1,9 тис.га) районах.

В цілому в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали майже 16198 дозволів на розроблення проєктів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею 30,8 тис. гектара.

Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Довідково.

На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

865 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.