ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.09.2015 | 18:17

Кіровоград: ГО надає юридичну підтримку в оформленні субсидій

Про це йшлося сьогодні під час прес-конференції голови ГО «Рідний Кіровоград» Андрія Табалова.

«Наша громадська організація починає новий напрямок роботи, який стосується надання допомоги в отриманні субсидій населенню. У Кіровограді ця робота пробуксовує. До нашої приймальні вже неодноразово звертались люди із проханням допомогти в отриманні субсидій. Лише за останній тиждень до нашої приймальні звернулось понад 30 кіровоградців, як телефоном, так і особисто», - розповів Андрій Табалов.

За його словами, найпоширенішим питанням, з яким звертаються люди - це відсутність відповіді управління соцзахисту населення на подану заяву на оформлення субсидії. Це призводить до того, що людина не платить за послуги ЖКГ у повному обсязі  протягом кількох місяців, чекаючи на відповідь. А тим часом накопичуються борги.

Наразі громадська організація має і перші здобутки. Так, родині, яка чекала з травня на рішення, надано субсидію. Також чоловіку і дружині, які мають статус "діти війни", відновлено 25 % знижку, яку було управлінням соцзахисту скасовано у зв'язку з неправильним трактуванням норм чинного законодавства. Юрист ГО відстояв права громадян.

За словами Андрія Табалова, пробуксовування в оформленні субсидій населенню відбувається також через бюрократію, недостатню кількість комп'ютерів і фахівців.

«У зв’язку з цим, ми прийняли рішення допомагати кіровоградцям в цьому питанні. Наразі у  громадській приймальні організовано окремий юридичний відділ, який працюватиме з такими людьми, надаватиме кваліфіковану юридичну підтримку з усіх питань в оформленні субсидій», - зазначив голова громадської організації. 


868 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.