ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.04.2016 | 09:44

Кіровоград: для перерахунку субсидій не потрібно знову звертатися в соцзахист

Кіровоград: для перерахунку субсидій не потрібно знову звертатися в соцзахист

В обласному контактному центрі відбулася "гаряча телефонна лінія" стосовно перерахунку житлових субсидій у зв’язку із закінченням опалювального періоду. На дзвінки жителів Кіровоградщини відповідала заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Надія Кримська. Про це повідомила прес-служба КОДА. 

Отримувачам субсидії, у яких закінчується термін призначення, не потрібно повторно звертатися в органи соцзахисту для перерахунку на наступний період, не треба в черговий раз подавати заяву та декларацію. Субсидія буде розрахована органами соцзахисту на наступний 12-місячний термін самостійно після отримання за запитами у відповідні інстанції усієї необхідної інформації (про доходи, склад сім'ї, платежі за комунальні послуги).

Не потрібно звертатися і за перерахунком субсидії на неопалювальний період, його теж буде здійснено управліннями самостійно у травні, після чого можна буде отримати повідомлення з новими нарахуваннями.

Однак заступник директора профільного департаменту зауважила, що в окремих випадках необхідно звертатися до органів соцзахисту за перерахунком субсидії та повторно подавати декларацію: коли у користувачів змінилися джерела доходів чи склад сім'ї або протягом минулого календарного року ними було здійснено покупку на суму понад 50 тисяч гривень.

Поінформувала Надія Кримська і щодо перерахунку субсидій на тверде паливо та скраплений газ, які призначаються на календарний рік. За її словами, тим, хто отримував таку субсидію в 2015 році, звертатися в органи соцзахисту за перепризначенням на 2016 рік також не потрібно. На сьогодні в області встановлено граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, відповідно до яких і буде розраховано субсидію на цей рік. Інформацію про доходи отримувачів субсидій органам соцзахисту надаватиме Державна фіскальна служба України.

3496 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.