ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Київський Патріархат вважає «окультистом» держслужбовця з Кропивницького? ФОТО

Київський Патріархат вважає «окультистом» держслужбовця з Кропивницького? ФОТО Головною релігійною новиною травня став розгляд Верховною Радою України т.зв. «церковних» законів, а увага українців була прикута до акцій прихильників Московського Патріархату, які у центрі Києва й інших міст протестували проти їх прийняття. Але у травні мала місце інша, менш помітна, але важлива новина.

Так, Синод Української православної церкви Київського Патріархату висловив занепокоєння діяльністю в Україні організації «АллатРа», визнавши  її окультною та деструктивною структурою, а також категорично заборонив представникам УПЦ КП підтримувати або розповсюджувати її вчення (ДИВИТИСЯ ТУТ). 

Як уже звертав увагу автор, за відкритими даними Реєстру громадських організацій, керівником даної структури в області є начальник Управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської ОДА Віталій Останній, який у зв’язку із своєю причетністю до «АллатРа» вже був фігурантом статей у ЗМІ у 2016 році. Так, раніше «АллатРа» звинувачувалась у поширенні проросійської ідеології та пропагуванні ідеї «єднання слов’янських народів» під егідою російського Кремля.

Як стало відомо, на даний час Віталій Останній не лише не відійшов від діяльності організації «АллатРа», але й активізував її.

Так, на сторінці В.Останнього у забороненій в Україні соціальній мережі «Вконтакте» йдеться про те, що за його підтримки 25 березня в Кропивницькому відбувся семінар «Самоконтроль. Управління своїм внутрішнім станом». Але якщо перейти за посиланням організації «Самоконтроль», то виявляється, що під її прикриттям діє та сама «АллатРа», яка вільно проводить семінари в Росії та навіть має свої осередки у Москві та Санкт-Петербурзі. Це викликає щонайменше подив, оскільки діяльність українських організацій в Росії жорстко придушується, що знову  наштовхує на російський слід в діяльності даного культу.

Інтрига полягає в тому, що В.Останній очолює управління в Кіровоградській обласній державній адміністрації, яке, серед іншого, опікується питаннями релігії, реєструє релігійні громади та відповідає за взаємодію між владою та конфесіями. Таким чином, склалась «пікантна» ситуація, коли керівник місцевого деструктивного культу відповідає за співпрацю із місцевими конфесіями.

До того ж, цікаво, якою буде реакція керівників місцевих релігійних організацій, насамперед єпископа Кіровоградського УПЦ КП Марка на засудження Київським Патріархатом діяльності «АллатРа», яким доведеться у службових питаннях і надалі  спілкуватись із чиновником-«окультистом».

ДИВІТЬСЯ ФОТО В ГАЛЕРЕЇ

Редакція сайту "Рідний край" не несе відповідальності за публікації в розділі "Блоги"!

 

2353 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.