ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.08.2020 | 13:52

Керiвника Кропивницького СIЗО підозрюють у службовій недбалості

Керiвника Кропивницького СIЗО підозрюють у службовій недбалості

За процесуального керiвництва прокуратури Кiровоградської областi слiдчі ДБР оголосили пiдозру начальнику ДУ «Кропивницький слiдчий iзолятор» у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалiсть) Кримiнального кодексу України. Про це поінформували у пресслужбі прокуратури Кiровоградської областi в області.

Прокуратура Кiровоградщини неодноразово проводила перевiрки щодо додержання вимог чинного законодавства в дiяльностi Державної установи «Кропивницький слiдчий iзолятор» та виявляла грубi порушення (велика кiлькiсть заборонених предметiв, непрацюючi замки на дверях, вiдкритi камери та вiльне пересування ув’язнених по поверхах та iнше), якi могли у подальшому призвести до надзвичайних ситуацiй, про що прокуратура акцентувала у своїх вказiвках на усунення порушень закону. Однак, начальник СIЗО неналежно виконуючи свої службовi обов’язки, не вживав будь-яких дiй до забезпечення порядку тримання вiд вартою осiб та усунення виявлених порушень в установi. Вказанi порушення стали причиною подiй у груднi 2019 року, коли у стiнах СIЗО один iз ув’язнених самовiльно залишив камеру та у кабiнетi психолога нанiс жiнцi тiлеснi ушкодження, пiдбиваючи iнших ув’язнених до протиправних дiй та бунту. У результатi в установi сталися масовi заворушення, у результатi яких було пошкоджено майно держустанови. А до приборкання бунтарiв залучили великi сили спецслужб з рiзних куточкiв України.

Нині у справi триває досудове розслiдування. Вирiшують питання щодо обрання керiвнику СIЗО запобiжного заходу та вiдсторонення його вiд займаної посади.

Читайте також: У Кропивницькому зaсуджений переховувaв зaбороненi речовини в однiй iз чaстин тiлa 

Прокуратура області вiдкрила кримiнальне провадження за фактом перевищення службових повноважень у Кропивницькому СІЗО 

176 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.