ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Кадастрові реєстратори Кіровоградщини опрацювали майже 40 тисяч звернень з питань ведення Державного земельного кадастру

З початку 2020 року державні кадастрові реєстратори землевпорядної служби Кіровоградської області опрацювали 39781 звернення з питань ведення Державного земельного кадастру. Найпопулярнішою послугою у сфері земельних відносин натепер є реєстрація земельних ділянок.

За цей період фахівці зареєстрували 19531 земельну ділянку. Найбільше наділів зареєстровано у таких районах: Бобринецькому - 1556, Маловисківському – 1434, Олександрівському – 1391.

Також видано 8844 витяги з державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше у районах – Кропивницькому (1020), Новомиргородському (765).

Крім того, землевпорядна служба Кіровоградщини видала 10051 викопіювання з кадастрової карти, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) щодо 1218 земельних ділянок, виправили 137 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення.

Спеціалісти землевпорядної служби перевіряють точність та достовірність даних за кожною заявою. Тільки після цього інформація вноситься до Державного земельного кадастру.

Довідково.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

404 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.