ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.10.2020 | 09:27

Якщо у Долинській цьогоріч не встигнуть добудувати водогін, то виділені державні кошти доведеться повернути

Якщо у Долинській цьогоріч не встигнуть добудувати водогін, то виділені державні кошти доведеться повернути

У Долинськiй запустили водогiн. Його почали будувати за грошi з Державного фонду регiонального розвитку, та через перерозподiл коштiв на завершення будiвництва їх не вистачило. Про це йдеться у сайті Суспільного.

Продовжують прокладати мережу за грошi з мiсцевого бюджету, розповiла голова мiста Вiра Тернавська.

Пробний пуск водогону зробили у захiднiй частинi мiста. Щоб запустити дiлянку, з мiсцевого бюджету видiлили 533 тисячi гривень.

Пiсля проведення дезiнфекцiї та промивання змонтованих мереж та прийняття цього об’єкту в комунальну власнiсть, жителi вулицi можуть укладати договiр на водопостачання з комунальним пiдприємством та отримувати воду.

У мiстi з 19-титисячним населенням майже 8 тисяч людей та бюджетнi установи користуються дорогою та неякiсною водою. Долинчани, якi сподiвались на будiвництво мережi, влаштовували протести у Долинськiй та у Кропивницькому, погрожували пiкетувати офiс президента, якщо грошi для завершення будiвництва держава не видiлить.

"9 жовтня Кабмiн своїм указом № 1253 "Про внесення змiн до перелiку iнвестицiйних програм i проєктiв регiонального розвитку…" видiлив нам 10,9 мiльйона гривень для добудови центрального водогону та 2,6 мільйона гривень для мережi у захiднiй частинi мiста. Та чи встигнемо ми цi кошти освоїти – велике питання", – зазначила Тернавська.

Щоб будувати надалi за видiленi грошi, мiська влада має провести тендер для визначення пiдрядникiв робiт. 

"Грошi видiлили напередоднi мiсцевих виборiв. Невiдомо, хто буде наступним мiським головою, коли оголосять тендер, як його проведуть. Ймовiрно, пiдрядники будуть вiдомi десь на початок грудня", – додала голова Долинської.

Видiленi державою грошi на добудову водогону у Долинськiй мiсто має витратити до кiнця року, iнакше вони повернуться до фонду.

Читайте також: На будівництво групового водопроводу в Долинській виділили понад 10 мільйонів гривень

Що буде з водопостачанням у Долинській

256 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.