ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.07.2019 | 14:37

Який запобiжний захід обрали заступнику одного iз мiських голiв області за отримання неправомiрної вигоди

Який запобiжний захід обрали заступнику одного iз мiських голiв області за отримання неправомiрної вигоди

У Кропивницькому Ленiнський районний суд розглянули клопотання прокуратури щодо обрання запобiжного заходу першому заступнику мiського голови одного iз районiв областi та директору мiсцевого комунального пiдприємства викритих на вимаганнi та отриманнi неправомiрної вигоди у розмiрi 8 500 гривень. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Кiровоградської областi.

Суд задовільнив клопотання прокуратури та визначив запобiжний захiд для заступника мера у виглядi тримання пiд вартою з можливiстю винесення застави 96 тисяч гривень. Також задовільнили клопотання прокуратури щодо вiдсторонення вказаного посадовця вiд виконання службових обов”язкiв.

Iншому фiгуранту злочину, керiвнику комунального пiдприємства, визначили запобiжний захiд у вигляді цiлодобового домашнього арешту.

Пiдозру оголосили за частиною 3 стаття 368 (пропозицiя, обiцянка або надання неправомiрної вигоди службовiй особi, яка займає вiдповiдальне становище поєднане з вимаганням) Кримiнального кодексу України.

На даний час тривають першочерговi слiдчi дiї.

Довідково: операцiю з викриття провели спiльно з спiвробiтниками Служби безпеки України в областi, 15 липня ниншнього року. Неправомiрну вигоду посадовцi вимагали вiд мiсцевого жителя за надання переваги при визначеннi виконавця робiт зi зрiзу дерев на територiї райцентру.

192 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.