ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.07.2020 | 13:03

Обрали запобіжний захід посадовцю Кіровоградської ОДА, якого підозрюють у хабарництві

Обрали запобіжний захід посадовцю Кіровоградської ОДА, якого підозрюють у хабарництві

Слiдчий суддя ВАКС застосував до службової особи Кiровоградської ОДА запобiжний захiд у виглядi тримання пiд вартою строком на 60 дiб. 

Суддя також визначив пiдозрюваному заставу у розмiрi 5000 розмiрiв прожиткового мiнiмуму для працездатних осiб – 10 мільйонів 135 тисячі гривень.

У разi внесення застави, на пiдозрюваного покладаються такi обов'язки: прибувати до слiдчого, в провадженнi якого перебуватиме кримiнальне провадження, прокурора та суду за кожною вимогою; не вiдлучатися iз Кропивницького без дозволу слiдчого, прокурора або суду; повiдомляти слiдчого, прокурора та суд про змiну свого мiсця проживання; утриматися вiд спiлкування iз будь-якими особами з приводу обставин, викладених у письмовому повiдомленнi про пiдозру; носити електронний засiб контролю (браслет).

Термiн дiї обов'язкiв – 2 мiсяцi з моменту внесення застави.

26 червня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання прокурора та обрав посадовцю Кіровоградської обласної державної адміністрації запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 5 067 500 гривень. У разі внесення застави на підозрюваного будуть покладені процесуальні обов’язки.

Як раніше повідомляв РК, 25 червня детективи НАБУ спiльно iз представниками СБУ та ГУ БКОЗ, за процесуального керiвництва САП, викрили службових осiб Кiровоградської ОДА на отриманнi неправомiрної вигоди.

За версiєю слiдства, чиновники запропонували керiвниковi регiонального осередку одного з органiв державної влади надати їм неправомiрну вигоду в 1,8 мільйона гривень в обмiн на невчинення перешкод у його дiяльностi. Кошти мали передаватися траншами.

Перший транш у 100 тисяч гривень посадовцi ОДА отримали в червнi, що зафiксували в матерiалах слiдства. Пiд час передачi другого траншу їх затримали.

Вiдповiдно до частини першої статтi 62 Конституцiї України, особа вважається невинуватою у вчиненнi злочину i не може бути пiддана кримiнальному покаранню, доки її вину не доведуть в законному порядку i встановлять обвинувальний вирок суду.

Читайте також: Майже два мільйони гривень хабара: затримали голову Кіровоградської ОДА та його помічника

649 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.