ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2020 | 14:32

Який план дій щодо втілення Європейської Хартії у Кропивницькому

Який план дій щодо втілення Європейської Хартії у Кропивницькому

Учора, 12 лютого, у міській раді провели семінар «Комплексне оцінювання поточної ситуації в місті Кропивницькому і розробка плану дій по втіленню Європейської Хартії».

За ініціативи депутатки міської ради, членкині Міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості»  Катерини Шамардіної до семінару долучилися Людмила Красницька та Юлія Гончар, експерти Національного Демократичного Інституту міжнародних відносин – організації, яка має значний досвід у сфері забезпечення гендерної рівності в Україні.

Крім того, у засіданні взяли участь члени робочої групи з розробки міської програми із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Торік Кропивницький став рівноправним учасником Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.  20 березня 2019 року депутатський корпус підтримав відповідне рішення, що винесла на розгляд сесії Катерина Шамардіна.

"Європейська Хартія – це декларативний документ, але підписавши його міська влада бере зобов’язання забезпечення гендерної рівності. Він визнає, що в нашому місті не ігноруються навички, знання і досвід жінок,Міська рада взяли зобов’язання протягом двох років прийняти План дій щодо реалізації положень Хартії", – зазначила Катерина Шамардіна. 

Експертки НДІ розробили та представили на семінарі інструментарій для вимірювання ґендерної рівності на місцевому рівні.

"Запропонована методика - це надзвичайно своєчасний та вагомий інструмент для створення програми, яка дасть можливість самостійно визначати проблеми, актуальні саме для Кропивницького. Ми зможемо розробити шляхи розв’язання цих проблем в межах чинного законодавства. Крок за кроком ми йдемо до виконання взятих на себе зобов’язань при підписанні Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад", – наголосила заступниця міського голови Наталія Дзюба.

100 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.