ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.05.2019 | 11:17

Які зміни запровадили на Кіровоградщині до порядку надання субсидій

Які зміни запровадили на Кіровоградщині до порядку надання субсидій

Кабмін прийняв постанову за № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі", яка передбачає низку змін до порядку надання субсидій. Про це ідеться на сайті ОДА.

"При призначенні субсидій на наступний період у травні, уже не потрібно подавати нові заяви та декларації всім домогосподарствам, які одержали допомогу у попередньому періоді і в яких відсутня заборгованість зі сплати послуг або її розмір не перевищує 340 гривень. Якщо протягом червня громадяни не матимуть такої заборгованості, вони можуть отримати субсидію у готівковій формі. І лише після сплати боргу їм призначать допомогу, але у безготівковій формі", – зауважив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За його словами, деяким категоріям громадян усе таки необхідно подавати заяви і декларації на отримання субсидій. Ця норма стосується орендарів житла, внутрішньо переміщених осіб, домогосподарств, яким субсидію призначили не на усіх зареєстрованих осіб, а також домогосподарств, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких були відсутні доходи, або вони були менші за мінімальний розмір заробітної плати. 

Що стосується субсидій у грошовій безготівковій формі, то таку допомогу призначатимуть собам, які вперше звертаються з заявою і декларацією. Субсидію також отримуватимуть громадяни, які уже отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні і мають понад 1 місяць заборгованості за послуги (за умови її погашення).

245 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.