ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.03.2018 | 12:30

Які райони Кіроворадщини найбільш промислово розвинені?

Які райони Кіроворадщини найбільш промислово розвинені?

Пiд час апаратної наради наголосив директор департаменту iнфраструктури та промисловостi ОДА Олександр Корнюша. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

"Серед регiонiв найбiльшу питому вагу обсягiв промислового виробництва має обласний центр – 46,7%. У п’ятiрку найбiльш промислово розвинених територiй також увiйшли мiста Свiтловодськ, Олександрiя, а також Голованiвський та Кiровоградський райони", - пiдкреслив посадовець.

Незначнi обсяги виробництва промислової продукцiї спостерiгаються у Благовiщенському, Вiльшанському, Компанiївському, Новогородкiвському та Онуфрiївському районах.

Директор департаменту повiдомив, що вцiлому у промисловому комплексi задiяно 38612 осiб, з яких у добувнiй галузi працює 5345 осiб, у переробнiй промисловостi – 23592 особи, на пiдприємствах з постачання електроенергiї, газу та пари – 6777 осiб.

Середня заробiтна плата у груднi 2017 року по промисловостi складає 7009 грн., на пiдприємствах добувної галузi - 10317 грн., у переробнiй промисловостi – 6191 грн., на пiдприємствах виробництва та транспортування електроенергiї та газу – 8037 грн.

"З огляду на середню заробiтну плату по областi у 6798 грн. та по Українi у 8777 грн. показники по областi є непоганими, проте враховуючи постiйний вiдтiк кадрiв за кордон та нестачу спецiалiстiв як робiтничих, так i iнженерних професiй, що є основною проблемою майже усiх промислових пiдприємств областi, то, зрозумiло, що заробiтна плата є недостатньою," – наголосив посадовець.

Однiєю iз головних причин низької заробiтної плати вiн назвав низьку питому вагу витрат на робочу силу в собiвартостi виготовленої продукцiї, що спричиняє здешевлення робочої сили, незацiкавленiсть у професiйному розвитку найманих працiвникiв та знижує якiсть трудового життя у цiлому.

460 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.