ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Як журналісти Кіровоградщини своє професійне свято відзначили. ФОТО

Як журналісти Кіровоградщини своє професійне свято відзначили. ФОТО

Представники обласних та районних ЗМІ та члени їхніх родин із Кропивницького, Бобринецького, Знам’янського, Долинського та Світловодського районів здійснили екскурсію до Національного дендрологічного парку «Софіївка», що на території сусідньої Черкащини. Поїздка відбулася за сприяння правління обласного осередку Національної спілки журналістів України.

В одному з найкрасивіших парків Європи, в Умані, журналісти побачили нові водоспади. Милувалися зеленню сотень дерев і кущів. Фотографувалися на фоні давніх алей, містків, фонтану  «Змія»,  водоспадів, гротів Венери, Грибка, Сцілли, скульптурних зображень Гермеса, Еврипіда, Венери, Діани, Арістотеля, Гомера, Сократа, Платона, усіченої колони, альтанок, павільйонів, живописних розсипів каміння та скель, англійського парку, острова кохання, нижнього та верхнього ставів.

Таке дозвілля кропивничан сприяло не лише фізичному та духовному відпочинку, але й глибшому пізнанню минулого нашої вітчизни, вивченню її природних багатств.

Поїздку приурочили до 60-річчя створення НСЖУ. Під час цього заходу кращим-із-кращих журналістів вручили заохочення Національної спілки журналістів України.

Фото автора

437 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.