ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.06.2020 | 15:07

Як жителі приватного сектору на Кіровоградщині платитимуть за повірку водолічильників

Як жителі приватного сектору на Кіровоградщині платитимуть за повірку водолічильників

У 2017 році набрав чинності закон України про комерційний облік, який передбачає встановлення вузлів комерційного обліку у всіх точках передачі комунальної послуги водопостачання, водовідведення та тепла. Про це сьогодні, 9 червня, під час прессконференції зазначив генеральний директор ОКВП "Дніпро-Кіровоград" Роман Ілик.

"У нашому варіанті для "Дніпро-Кіровоград" – це є прилади обліку на межі передачі балансової належності у точці передачі послуги. У приватному секторі – це лічильник абонента, який знаходиться в колодязі або в житловому будинку. У багатоквартирних будинках закон передбачає встановлення  загальнобудинкового лічильника на межі балансової належності "Дніпро-Кіровоград" та балансоутримувача будинку", – прокоментував Ілик.

Абоненти отримуватимуть окрему птатіжку – це плата за обслуговування та заміну лічильника.

"Закон поліпшить життя людям у приватному секторі. Наприклад, якщо абонент платить 480 гривень одноразово раз на чотири роки за демонтаж, монтаж та перевірку лічильника, то тепер цей обов'язок лягає на водоканал. І коли затверять внески, то 480 гривень ділять на чотири роки, і абоненту залишається платити по 30 гривень за один квартал", – зауважив Роман Ілик.

І додав, що водоканал сам проводить перевірку та встановлює лічильники.

Читайте також: У Кропивницькому розглянули питання пiдвищення тарифу на водопостачання 

599 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.