ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.03.2020 | 11:05

Продуктивний карантин: як кропивничани можуть цікаво та пізнавально провести час удома

Продуктивний карантин: як кропивничани можуть цікаво та пізнавально провести час удома

Ще мінімум протягом двох тижнів триватиме карантин. Редакція РК вважає, що цей час слід використати максимально продуктивно, тому підготувала для читачів підбірку найцікавіших курсів, лекцій та розважального матеріалу.

Інформація підійде малечі, школярам, випускникам, які готуються до ЗНО, студентам та дорослим, які хочуть здобути нові навички та знання. 

Після проходження деяких курсів можна отримати навіть сертифікати. Крім цього, усі онлайн-лекції та курси – безкоштовні.

"Папа бренда" від Fedoriv Agency

Маркетолог та засновник креативного агентства Fedoriv Agency Андрій Федорів вирішив викласти у відкритий доступ матеріали свого онлайн-курсу "Папа бренда". Курс стане в пригоді тим, хто бажає створити власний бізнес або реанімувати бренд, що вже існує.

Щодня протягом двох тижнів на YouTube-каналі з’являтимуться епізоди з лекціями курсу. Перший епізод вийшов 16 березня.

Раніше вартість курсу становила $200, але відтепер кожен охочий матиме змогу переглянути матеріали безкоштовно.


Pusto Project

"Пусто" – проєкт про живопис, літературу та кіно. Редакторки порталу простою мовою розповідають читачам про мистецькі течії, зарубіжні та українські твори, відомих і не дуже митців, балет, експериментальний театр тощо.

Пропонують подкасти і статті на своєму сайті, а також відеолекції на YouTube-каналі проєкту.

Можна дізнатися цікавинки з біографії письменників Ернеста Гемінґвея і Фернандо Пессоа, послухати подкаст про сучасний кінематограф із режисером Романом Бондарчуком, зрозуміти, як дивитися фільми Ксав’є Долана та переглянути лекцію про історію кохання Сартра і де Бовуар.


Coursera

Платформа для онлайн-освіти Coursera пропонує курси різної тематики від топових коледжів, університетів та корпорацій.

Coursera відкрила доступ до понад 3800 курсів для студентів вищих навчальних закладів на час карантину. Пропозиція діятиме до 31 липня.

У вільному доступі можна знайти багато курсів не лише для студентів вишів, а й для кожного, хто бажає розширити знання в програмуванні, дизайні, мистецтві чи інших галузях.

Google Digital Workshop

На освітній платформі від Google також є можливість пройти безкоштовні курси. Вони будуть корисні для розвитку бізнесу чи кар’єри, а також розширять знання у сфері діджитал.

Усього на платформі доступно 19 курсів українською мовою – від основ програмування до мистецтва публічних виступів.

Google пропонує цілком безоплатно отримати сертифікат за курс із основ цифрового маркетингу, що непогано доповнить резюме майбутніх маркетологів.

OpenMind Academy

У OpenMind Academy безоплатно навчать розбиратися у вині, розвіють відомі міфи про напої та розкажуть, як створити вино без сульфітів.

Найкращий український сомельє 2015 року та шеф-сомельє GoodWine Роман Ремєєв підготував 6 лекцій про натуральне вино. Тривалість курсу становить всього одну годину.

За словами CEO OpenMind Academy, команда готує ще більше безкоштовних курсів на час карантину.


Prometheus

Платформа онлайн-освіти Prometheus пропонує понад 100 безоплатних курсів під час карантину.

Підготовка до ЗНО, англійська мова, медіаграмотність, маркетинг, економіка, IT, урбаністика та ще низка інших курсів і відеолекцій розміщені у вільному доступі на сайті.

Учні можуть займатися з будь-якого пристрою та в будь-який час, а після завершення курсу отримають сертифікат із підписом викладача.

Кураж

Благодійна київська барахолка Кураж створює власні лекції про бізнес, фемінізм, екологію, здорове харчування тощо.

Усі ролики зібрані на YouTube-каналі Куражу та доступні для перегляду. Також на каналі є записи презентацій книжок, виступів і майстер-класів, які відбувалися під час івентів.


Arzamas

Просвітницький проєкт Arzamas – портал, на якому можна "засісти" на багато годин і навіть не помітити, як сплинув час.

На сайті представлені курси з історії, літератури, антропології та мистецтвознавства, подкасти і статті. Також є окремий розділ для дітей. У ньому зібрані мультфільми, лекції для малечі, ігри, збірки аудіоказок і спектаклів.

WiseCow

Відеолекторій WiseCow – джерело цікавої інформації про історію, культуру та мистецтво.

На сайті розміщені готові курси з історії українського мистецтва, голлівудського ренесансу, моди та журналістики. Для зручності випуски додали також на YouTube та SoundCloud, щоб їх можна було прослуховувати у фоновому режимі.

Creative Practice

Платформа для спеціалістів креативних індустрій Creative Practice створила безкоштовний курс "Основи дизайну". 

Програма присвячена графічному дизайну, веб-дизайну та UI/UX-дизайну, і триватиме 2,5 місяці. Після навчання студенти зможуть долучитися до програми працевлаштування та потрапити до списків кадрового резерву в партнерські компанії курсу. 

Курс проходитиме в онлайн режимі. Долучитися до нього можна до 21 березня.


355 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.