ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.11.2019 | 12:53

Як в одному з мікрорайонів Кропивницького поліпшили умови проживання для його мешканців

Як в одному з мікрорайонів Кропивницького поліпшили умови проживання для його мешканців

Депутат міської ради Кропивницького Вадим Дрига днями прозвітував перед громадою мікрорайону Никанорівка про результати своєї діяльності протягом нинішнього року. Про це він повідомив у себе на сторінці у фейсбуці.

"Хочу зазначити, що цьогоріч нам удалося вирiшити такі питання – капiтальний ремонт мереж освiтлення по провулку Кар‘єрному та по вулицi Верхiй Прирiчнiй, капiтальний ремонт дорожнього покриття по Верхнiй Прирiчнiй та Примiськiй. Ці питання турбували мешканців протягом багатьох років. Дещо зробили за рахунок мiського бюджету. Проте значні зрушення вiдбулися завдяки плiднiй спiвпрацi та пiдтримцi народного депутата попереднього скликання Олександра Горбунова", – йдеться у повідомленні.

Під час звіту громада разом із депутатом обговорили заходи щодо благоустрою територiї мiкрорайону в 2020 роцi.

Серед них: завершення капремонту мереж зовнiшнього освiтлення на Никанорiвцi – провулки Луганський та Примiський; поліпшення стану дорожнього покриття, облаштування тротуарів.

Жителі Никанорівки попросили, аби по-можливості збiльшити кількість автобусів на 116-ому маршрутi та запровадити комунальний автобус на маршрутi 116-А. 

Депутат вислухав містян та наголосив, що прiоритетом у його роботі наступного року стане ремонт дорiг.

490 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.