ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Як в області врятували безхатька, хворого на туберкульоз

Як в області врятували безхатька, хворого на туберкульоз

Врятували безхатька, хворого на туберкульоз, допомогли оформити пенсiю та подолати хворобу. Це все зробили для 59-рiчного Миколи iз Олександрiї соцiальнi працiвники Анна Коваленко та Максим Горюнов.

"Микола лiкував туберкульоз в обласному фтизiопульмунологiчному центрi. Чоловiк був у дуже тяжкому станi, групи iнвалiдностi не було, пенсiї не отримував. Самостiйно нiчого не мiг зробити. У чоловiка є далекi родичi, однак вони з iншого мiста. Миколу переадресували до нашої благодiйної органiзацiї пiд соцiальний супровiд", – наголосив соцiальний працiвник проєкту "100 вiдсоткiв життя та якiсних послуг на Кiровоградщинi" Максим Горюнов.

До лiкування хвороби Микола не мiг самостiйно пересуватися, тому не мiг оформити нi пенсiю, нi групу iнвалiдностi. Вiн проживав у будинку, який ледь можна назвати будинком. Щоб зiгрiтися у лютi морози, топив смiттям, вiд якого все помешкання було закопчене.

Iсторiєю чоловiка перейнялися соцiальнi працiвники проєкту "100 вiдсоткiв життя та якiсних послуг на Кiровоградщинi" Анна Коваленко та Максим Горюнов. Вони почали допомагати чоловiку i в лiкуваннi туберкульозу, i в оформленнi документiв.

"Юрист органiзацiї Арсен Арутюнян оформив довiренiсть про те, що Микола перебуває на стацiонарному лiкуваннi та не має змоги самостiйно залишити лiкарню. Ми цю довiренiсть завiрили у головної лiкарки Кiровоградського обласного фтизiопульмунологiчного центру Галини Горенко. Зiбрали необхiдний пакет документiв, та подали до пенсiйного фонду. Однак почули вiдмову: «Необхiдно, щоб Микола самостiйно з’явився до установи або ж передав нотарiально завiрену довiренiсть» . Але як? Де взяти кошти на виїзд натарiуса до лiкарнi? У нас було багато питань. Ми вичекали певний перiод, тодi Анна Коваленко вiднайшла транспорт, щоб привести чоловiка в Олександрiю до пенсiйного фонду для оформлення пенсiї", – розповів Горюнов. 

У лютому Микола завершив лiкування туберкульозу. Мiсцевий священик в Олександрiї узяв його пiд опiку. Нині чоловiк забезпечений житлом та харчуванням.

У перiод лiкування хворого Максим Горюнов звернувся за благодiйною допомогою до партнерської органiзацiї "TBpeopleUkraine" через мобiльний додаток Onelmpact. Так удалося забезпечити його вiтамiнами, гепатопротекторами, мазями для суглобiв.

Читайте також: Очільник Кропивницького: Дотримуйтеся карантинних обмежень, щоб не довелося вводити жорсткий локдаун 

475 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.