ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.02.2021 | 14:47

Кіровоградщина: ветеран війни працевлаштувався в ТОВ фiрми «ОЛТО», де дбають про людей

Кіровоградщина: ветеран війни працевлаштувався в ТОВ фiрми «ОЛТО», де дбають про людей

Мешканцю села Цвiтне Олександрiвського району, 22-рiчному Сергiю Щедрiну довелося розпочати свiй трудовий шлях одразу пiсля закiнчення мiсцевої загальноосвiтньої школи. У зв'язку з тим, що юнак проживав у сiльськiй мiсцевостi – великого вибору вакансiй не було, тож хлопець брався за будь-яку роботу, у тому числi тимчасову.

Досягнувши призовного вiку, хлопець звернувся до районного вiйськового комiсарiату з метою проходження вiйськової строкової служби, адже добре розумiв, що це не тiльки його обов'язок, а ще й шанс змiнити щось у своєму життi на краще. I вже пiд час осiннього призову 2018 року, пройшовши усi етапи спецiального вiдбору Щедрiн був призваний на строкову вiйськову службу до Збройних сил України.

«Пiд час проходження служби усвiдомив, що армiйське життя виховує мужнiх, органiзованих та стiйких духом чоловiкiв. Уже через рiк, пiсля завершення строкової служби, пiдписав контракт на проходження вiйськової служби за контрактом», – відзначив Сергій Щедрiн.

Добросовiсно та гiдно Сергiй нiс вiйськову службу у вiйськовiй частинi 3035 Нацiональної гвардiї України. Понад два роки молодий чоловiк захищав територiальну цiлiснiсть нашої держави на сходi України. 

Час несення служби промайнув швидко i, вже у статусi учасника бойових дiй, Сергiй повернувся до рiдного села, у якому, за перiод проходження його служби, ситуацiя на ринку працi так, на жаль, i не змiнилась. Життєлюбнiсть, активнiсть та рiшучiсть молодого чоловiка не дали йому сидiти вдома. Сергiй розпочав наполегливо шукати прийнятнi варiанти роботи, i, по допомогу у цьому, звернувся до Олександрiвської районної фiлiї обласного центру зайнятостi.

Перебуваючи на облiку як безробiтний, Сергiй виконував усi рекомендацiї кар'єрного радника. Проте вiдсутнiсть професiйної освiти ускладнювали пошук роботи. За словами молодого чоловiка вiн був згоден працювати у селi, де вiн проживає, на будь-яких роботах. Результати проведеного аналiзу попиту на робочу силу, дали можливiсть запропонувати молодому чоловiковi вакансiю тваринника, яку  створив керiвник ТОВ фiрма «ОЛТО», що спецiалiзується на розведеннi племiнної великої рогатої худоби молочних порiд та вирощуваннi зернових i технiчних культур. На цю пропозицiю Сергiй, не роздумуючи, погодився.

«Менi вiдомо, що про це господарство знають не тiльки в областi, а й за її межами. Керiвництво пiдприємства робить все для того, аби господарство розвивалося. Тут дбають й про людей, якi працюють», – зауважив чоловік.

Завдяки активному бажанню безробiтного працювати, а також спiльнi дiї фахiвцiв служби зайнятостi та роботодавцiв, вдалося досягти позитивного результату – працевлаштування.

Фахiвчиня з питань зайнятостi Олександрiвської

районної фiлiї КОЦЗ Тетяна Вихрист

Читайте також: На Кiровоградщинi потрiбнi близько 30 медсестер 

416 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.