ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.04.2021 | 10:36

Як в обласному центрі поліпшили водозабезпечення приватних будинкiв на Катранiвці

Як в обласному центрі поліпшили водозабезпечення приватних будинкiв на Катранiвці

У Кропивницькому вiдновили гiлку водопостачання, що стабiлiзує подачу води на Катранiвку. Про це йдеться на сайті ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

У лiтнiй час, у години максимального водоспоживання та поливiв у домогосподарствах, часто надходили скарги на низький тиск або ж повну вiдсутнiсть води в мiкрорайонi.

За проєктом водозабезпечення Катранiвки передбачає подачу води двома мережами з двох сторiн – один водогiн йде через Велику Балку, другий – з центру через вулицю Родiмцева. Свого часу ця дiлянка вийшла з ладу i Катранiвка живилася лише через Балку. Тож, будь-яка аварiя призводила до того, що цiлий мiкрорайон був без води. Водогiн побудований у 1974 роцi, термiн його експлуатацiї вже давно сплив, тому було прийнято рiшення виконати його замiну.

Великою перешкодою для проведення робiт стала самовiльна капiтальна забудова одного домогосподарства на вулицi Ялтинськiй. Там люди на мережi водопостачання встановили цегляну огорожу, не реагували на приписи водоканалу i спецiнспекцiї, та вiдмовлялися винести трубу за межi своєї самовiльної забудови. Тому пiдприємство понесло збитки, виконавши цю роботу власними коштами i силами. 

На непрацюючому водогонi замiнили найбiльш аварiйнi дiлянки – минулого року 70 метрiв, у цьому роцi – ще 216 метрiв. Роботи закiнчили у березнi, провели благоустрiй. Мережу промили i продезiнфiкували та запустили її в роботу.

У результатi поліпшили водозабезпечення приватних будинкiв району Катранiвки, а також багатоповерхiвок по вулицi Родiмцева, Хабаровськiй, провулку Експериментальному.

Читайте також:У Кропивницькому вивчають деталі можливого будівництва готелю на території Лісопаркової 

194 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.