ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.04.2020 | 13:36

Як у період карантину працює «Днiпро-Кiровоград»

Як у період карантину працює «Днiпро-Кiровоград»

Обмеження у роботi деяких структурних пiдроздiлiв ОКВП «Днiпро-Кiровоград» будуть дiяти щонайменше до 24 квiтня i до подальших рекомендацiй Нацiональної комiсiї, що здiйснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

До цiєї дати продовжують припиняти роботи водомiрних майстерень на всiх пiдроздiлах ОКВП «Днiпро-Кiровоград», а саме: демонтаж, монтаж, позачерговi розпломбування, обстеження, тощо. Споживачам, яким призначили виконання даних робiт на перiод карантину, повiдомлять додатково про дату виконання зазначених робiт.

Обмежели доступ до абонентних вiддiлiв. До них потрiбно звертатися особисто лише за умови переукладання типового договору з ОКВП «Днiпро-Кiровоград». Усi iншi операцiї – оплата послуг, внесення показникiв, з’ясування стану особового рахунку та iншi – можна телефонами колл-центру 050-488-86-91, 050-488-86-92, 050-424-65-00, 067-414-41-74 чи абонвiддiлiв (перелiк номерiв – за посиланням), в особистому кабiнетi на сайтi, через мобiльний додаток.

У постiйному режимi працюють аварiйно-ремонтнi бригади, диспетчери, слюсарi, оператори насосних станцiй, водiї спецтехнiки, працiвники лабораторiї.

Читайте також: Освiтнiй серiал: як мешканці Кіровоградщини зможуть сплачувати за комунальні послуги 

1075 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.