ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.08.2020 | 16:35

Як у Кропивницькому триває пiдготовка до нового опалювального сезону

Як у Кропивницькому триває пiдготовка до нового опалювального сезону

Сьогоднi, 12 серпня, мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович, разом зi своїм заступником Олександром Мосiним, в. о. начальника ГУ ЖКГ Тетяною Савченко та директором КП “Теплоенергетик” Олександром Чельником взяли участь у нарадi, присвяченiй стану готовностi пiдприємств комунальної теплоенергетики областi до почату опалювального сезону 2020-2021 рокiв.

Пiд час спiлкування з головою правлiння ВАТ “Кiровоградгаз” Сергiєм Осiнським керiвники мiсцевого самоврядування обговорили наявнiсть актiв технiчного обслуговування газових мереж та актiв готовностi газового обладнання до пуску газу та стан розрахункiв теплових пiдприємств за послуги з розподiлу природного газу.

Райкович вiдзначив, що ситуацiя, яка склалася у Кропивницькому, як i по всiй Українi, достатньо складна i вимагає активного пошуку шляхiв ефективної пiдготовки до прийдешнього осiнньо-зимового перiоду. Ключовим у цьогорiчному процесi забезпечення готовностi теплогенеруючих пiдприємств, на думку очiльника мiста, є припинення дiї норм законодавства щодо реструктуризацiї боргiв минулих рокiв тепловикiв перед НАК "Нафтогаз України". Без пролонгацiї дiї вiдомого закону № 1730, переконаний Андрiй Райкович, сфера теплопостачання в обласному центрi виявиться у скрутнiй ситуацiї, адже всю заборгованiсть, накопичену за багато рокiв як комунальним пiдприємством, так i повернутим у власнiсть мiста ДП "Кiровоградтепло" за розподiл та транспортування блакитного палива, треба буде “погасити” у поточному роцi до початку нової подачi газу.

"У нашому мiстi пiдвищився стан розрахункiв за тепло вiд споживачiв. Нинi вiн – 87 %. Це дає пiдстави оптимiстично розраховувати на отримання необхiдних лiмiтiв газу i вчасний початок опалювального сезону у Кропивницькому. Разом з тим проблема з накопиченими тепловим пiдприємством боргами не знiмається з порядку денного", – наголосив Райкович.

Переконання у вчаснiй подачi тепла до помешкань кропивничан та об’єктiв  соцiальної iнфраструктури обласного центру висловив i голова правлiння ВАТ “Кiровоградгаз”.

"Дiалог з Андрiєм Райковичем у нас завжди проходить конструктивно. Я переконаний, що всi питання будуть вчасно вирiшенi. Ми не матимемо пiдстав затримувати початок опалювального сезону в обласному центрi", – зауважив Осiнський. 

За словами міського голови, цілком імовірно, що місту доведеться використати кредитні ресурси, аби розрахуватися з боргами і штатно вступити в новий опалювальний сезон.

Читайте також: У Кропивницькому закликають мiстян вчасно розраховуватися за спожитi комунальнi послуги 

462 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.