ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.01.2021 | 11:46

Як у Кропивницькому спiвпрацюватимуть із провiдними мiжнародними iнституцiями

Як у Кропивницькому спiвпрацюватимуть із провiдними мiжнародними iнституцiями

Сьогоднi, 15 сiчня, мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович узяв участь в онлайнконференцiї з посолом США в Українi Крiстiною Квiн. Про це йдеться на сайті міськради.

Спiлкувалися з панi послом також мiськi голови Днiпра Борис Фiлатов, Житомира Сергiй Сухомлин, Миколаєва Олександр Сенкевич та Чернiвцiв Роман Кличук.

Прямий дiалог голови дипломатичної мiсiї США в Українi з очiльниками мiст, обраними вiд партiї "Пропозицiя" свiдчить про визнання потенцiалу цiєї полiтичної сили i готовностi до активної спiвпрацi з нею.

Мiськi голови п’яти мiст ознайомили Крiстiну Квiн з ситуацiєю, що нинi склалася в кожному обласному центрi з захворюванням на COVID-19. Наголосили також на важливостi активiзування процесiв децентралiзацiї.

Очiльник Кропивницького Андрiй Райкович виступає за дiлове партнерство, довгостроковi проєкти, що фiнансують пiд патронатом Посольства США в Українi. Сьогоднi однiєю з найбiльших проблем у Кропивницькому є модернiзацiя системи теплопостачання. Для мiського бюджету самотужки реалiзувати такий проєкт дуже складно, адже це великi капiталовкладення.

У свою чергу, мiська рада Кропивницького вже виконала значний обсяг роботи спiльно з представниками Агентства США з мiжнародного розвитку в рамках проєкту "Енергетична безпека", який реалiзують в Українi за кошти USAID. Результатом цiєї копiткої, системної роботи стала можливiсть пiдписання  найближчим часом  меморандуму мiж Кропивницькою мiською радо, комунальним пiдприємством "Теплоенергетик" i USAID.

"Це i буде стартом розробки i реалiзацiї нової стратегiї тепломодернiзацiї нашого мiста. Портфель проєктiв у Кропивницькому надзвичайно солiдний, тому ми прагнемо спiвпрацi з провiдними мiжнародними iнституцiями", – переконаний мiський голова. 

Читайте також: Депутати готовi звернутися до Кабміну щодо недопущення підняття тарифів, – голова Кіровоградської облради 

288 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.