ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
02.09.2019 | 14:07

Не так, як у всіх: у пiлотному кропивницькому класi НУШ активно та весело розпочали новий навчальний рiк. ФОТО

Не так, як у всіх: у пiлотному кропивницькому класi НУШ активно та весело розпочали новий навчальний рiк. ФОТО

Вiдсьогоднi розпочався новий навчальний рiк. Деякi школи вiдзначили початок року традицiйною лiнiйкою, деякi – вiд такого старого формату вiдмовилися. Скажімо, у третьому класi кропивницького НВО № 25.

Це один iз пiлотних класiв Нової Української Школи. Класний керiвник – Людмила Журавльова – розповiдає, цьогорiч перший урок вирiшили провести у форматi квесту на території Лiсопаркової.

«Чому обрали квест? Тому що це – гра, це – цiкаво. Ще Сухомлинський казав, що дiти розвиваються у грi. НУШ розрахована на те, щоб розвивати в учнів емоцiйний iнтелект. А емоцiї ми розвиваємо тодi, коли взаємодiємо. Тема квесту – дружба», – розповiла педагог.

Усього пiдготували шiсть локацiй. На кожнiй iз них школярi пiзнавали цiнностi дружби – хто такий друг та якою повинна бути дружба. Третьокласникiв роздiлили на команди.

До заходу долучилися i батьки дiтей.

«Враження вiд нового формату школи – неоднозначнi. Якщо говоримо про те, аби зацiкавити дiтей до навчання та привчити їх любити школу, то НУШ iз цим завданням справляється. Проте, на мою думку, знань дiти отримують менше. Знову ж таки треба роздiляти любов до школи i подачу навчального матерiалу дiтям. Без любовi вони не зможуть повноцiнно вчитися. Наприклад, моєму синові дуже подобається його вчителька, вiн любить клас. Дитинi однозначно не нудно пiд час навчання», – зазначив батько третьокласника Олександр Кулiнка.

Мама третьокласницi Ольга Нечаєва, вважає Нову Українську Школу "задоволенням" для дiтей.

«Дитина йде до школи без напруження. Незважаючи на те, що дiти граються, вони постiйно пiзнають щось нове, не вiдстаючи вiд навчального плану. Особисто я не вважаю, що у НУШ дають менше знань. Моя старша дитина навчалася у звичайному класi. Якщо порiвняти, то рiзницi в отриманнi знань я не бачу. Усе подають вчасно. Моя дитина – у захватi вiд нової школи. Йде туди iз задоволенням, навiть сьогоднi вже швидше хотiла побачити однокласникiв та вчителя», – зауважила панi Ольга.

Пiд час проходження квесту школярi збирали стiкери, якi наприкiнцi заходу мали склеїти у певнi символи. У дiтей вийшла фраза «3-ій клас!».

Дiтвора залишилася задоволеною вiд такого активного та веселого першого уроку.

1361 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.