ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.01.2021 | 16:54

Як у Кропивницькому юристи системи безоплатної правової допомоги співпрацюють з патрульною полiцiєю

Як у Кропивницькому юристи системи безоплатної правової допомоги співпрацюють з патрульною полiцiєю

Фахiвцi Регiонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кiровоградськiй областi провели робочу зустрiч з представниками Патрульної полiцiї Кiровоградської областi. 

Пiд час зустрiчi запланували на 2021 рiк проведення спiльних заходiв, спрямованих на покращення знань громадян щодо гарантованих державою прав та можливостей їхнього захисту.

«Система безоплатної правової допомоги є ефективним правовим iнструментом для захисту законних прав громадян. Ми зацiкавленi у спiвпрацi з партнерами, в результатi якої мешканцi Кiровоградщини будуть краще знати свої права та механiзми їх захисту», – пiдкреслив очiльник центру Леонiд Кроплiс.

На територiї Кiровоградщини дiє Регiональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кiровоградськiй областi, який забезпечує надання такої допомоги у кримiнальному процесi. У цивiльних та адмiнiстративних справах забезпечують надання правової допомоги мiсцевi центри, яких на територiї областi три: Голованiвський, Олександрiйський та Кропивницький, а також 18 бюро правової допомоги.

Безоплатна первинна правова допомога, включає такi види правових послуг, як надання правової iнформацiї; консультацiй i роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, iнших документiв правового характеру (крiм процесуальних), а також надання особi допомоги в забезпеченнi доступу особи до вторинної правової допомоги та медiацiї.

Безоплатна вторинна правова допомога – вид державної гарантiї, що полягає у створеннi рiвних можливостей для доступу осiб до правосуддя, i включає такi види правових послуг, як захист; здiйснення представництва iнтересiв осiб, що мають право на таку допомогу в судах, iнших державних органах, органах мiсцевого самоврядування, перед iншими особами; складення документiв процесуального характеру.

Довідково: центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кiровоградськiй областi – вулиця Дворцова, 32/29, Кропивницький, телефони – 052-237-12-5032-07-97099-104-80-38.

Читайте також: На Кiровоградщинi хворих на туберкульоз дiтей лiкують новими препаратами 

272 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.