ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.02.2020 | 14:45

Як у Кропивницькому досліджували аварійні дерева. ФОТО

Як у Кропивницькому досліджували аварійні дерева. ФОТО

Сьогодні, 27 лютого, секретар міськради Андрій Табалов разом із фахівцями ГУ ЖКГ провели комісійне обстеження аварійних дерев у мікрорайоні Новомиколаївки.

Там мешканці скаржилися на старі дерева, які несуть загрозу їхньому життю.

"До мене надходили чимало звернень від мешканців міста про те, що є аварійні дерева і їх треба терміново удаляти. Адже  вони можуть падати на людей, машини, дитячі майданчики. Дещо іншої думки ті, хто захищає зелені насадження. Тут виникла ситуація "тертя". Ми, як представники місцевої влади, опинилися між двох вогнів, коли одні кажуть видаляти дерева, а інші – рятувати їх. Ця ситуація виникла тому, що бракує відповідної комунікації. Єдиний і правильний шлях із цієї ситуації – об'єднати цих людей, що ми і зробили. Провели низку зустрічей, нарад та сформували робочу групу, в яку входять представники підрозділів міської ради та громадської ради. Сьогодні у нас перший спільний виїзд. Я об'єднав цих людей і тепер потрібно проводити такі зустрічі щотижнево", – зауважив очільник депутатського корпусу.

За словами Андрія Табалова, подібна зустріч доречна і в мікрорайоні Жадова.

"За розпорядження міського голови створили робочу групу з розробки правил видаленння зелених насаджень у Кропивницькому. Тому, що останнім часом є багато суперечок між громадянами, які хочуть зрізати дерева, які їм заважають. Тут ми бачимо тополі, які у період свого цвітіння виділяють велику кількість пуху, який є алергенним для деяких мешканців. Їх треба спилювати. Натомість – обов’язково слід правильно озеленити цю територію. Висадкою дерев займається КП "Благоустрій". Ми звернулися до екологічного фонду при ОДА щодо виділення 415 садженців для міста", – зазначив заступник міського голови Олександр Вергун.

Дендролог Євген Ткачук із представнниками робочої групи оглянути кожне аварійне дерево та дійшли спільної думки, які насадження треба удаляти, а які – ні. Остаточне рішення приймуть на засіданні робочої групи.

Читайте також: Андрій Табалов – про стан дерев у Кропивницькому: Уже давно слід переходити від слів до справ 

Задля спільної безпеки: кропивницький депутат закликає здійснювати обрізку аварійних дерев

У Кропивницькому висадили дерева по Академіка Тамма

Обрізка зелених насаджень у Кропивницькому: міфи та реалії 

445 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.