ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.12.2019 | 12:22

Як у Кропивницькому чоловік відстоював право спілкуватися з онучкою

Як у Кропивницькому чоловік відстоював право спілкуватися з онучкою

У нинішньому році до системи безоплатної правової допомоги звернулися 652 особи, які постраждали від домашнього насильства. Про це сьогодні, 10 грудня, під час зустрічі з журналістами зауважила заступниця директора Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Олена Шишкарьова.

"Місія системи безоплатної правової допомоги – захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних спільнот. Для клієнтів, які не мають можливості самостійно винайняти адвоката, безоплатна правова допомога часто – це останній шанс на справедливість", – зауважила Олена Шишкарьова.

На захід завітав клієнт місцевого центру та поділився своєю життєвою історією.

"З моменту народження онучки я опікувався нею, брав участь у її розвитку, вихованні та дозвіллі. Моя донька та її чоловік приймали мою допомогу та не заперечували проти спілкування. Після того, як донька потрапила на лікування до психіатричної лікарні, зять заборонив мені спілкуватися з онучкою. Мої численні спроби виправити ситуацію шляхом переговорів залишилися безрезультатними. Щоб захистити своє право на спілкування я звернувся до центру системи безоплатної правової допомоги. Адвокатка Оксана Сьора склала позовну заяву та подала до суду. Суд задовольнив позов та встановив графік побачень із онукою", – розповів  Микола Станіславович.

Чоловік подякув за допомогу та підримку адвокатці і працівникам регіонального центру.

392 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.