ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.11.2019 | 12:23

Як у Кропивницькому 15 посадовців змагаються за звання найкращого. ФОТО

Як у Кропивницькому 15 посадовців змагаються за звання найкращого. ФОТО

Сьогодні, 7 листопада, у Кропивницькому пройшов перший тур конкурсу "Посадовець року-2019".

Як раніше повідомляв РК, змагання проводять уже втретє. Воно триватиме у три тури, у двох номiнацiях: «Керiвник року» та «Спецiалiст року».

Цьогоріч у конкурсі беруть участь 15 посадовців: двоє – із Подільської райради, троє – із Фортечної та десятеро посадовців – із міської ради Кропивницького. 

Один із конкурсантів головний спеціаліст відділу представництва інтересів в судах юридичного управління міськради Артем Шершнюк вважає, що цьогоріч зібралися достойні конкуренти. 

"За рік я усвідомив, що готовий взяти участь у конкурсі. В органах місцевого самоврядування працюю із 2013 року, тому за цей період я здобув різноплановий досвід у роботі. Гадаю, що не потрібно бути краще за когось, а слід бути кращим за себе учорашнього. Окрім цього, вважаю, що участь у будь-якому конкурсі – це вихід із зони комфорту, а це однозначно – ріст. Під час презентації покажу відеоролик, який розкриває основні сфери мого життя. Я хочу презентувати не стандартну картинку, а яким має бути посадовець і за якими принципами він повинен працювати", – зазначив конкурсант.

Під час першого туру учасники презентували свою професiйну дiяльнiсть.

"Кожному із вас я бажаю перемоги та наснаги у боротьбі. Гадаю, це класний досвід, навіть, якщо ви не здобудите призове місце", – наголосив секретар міськради Андрій Табалов.

Уперше до складу суддів входять переможці минулого року – начальниця відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту населення Подільської районної у місті ради Тетяна Крамаренко та головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури міськради Володимир Поповічев.

Другий тур, запланували на 14 листопада, дозволить перевiрити рiвень знань претендентами актiв законодавства та нормативних документiв, що стосуються служби в органах мiсцевого самоврядування. Крiм того, учасники виконають практичну роботу зi складання дiлового документа та розв’яжуть ситуацiйне завдання.

547 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.