ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.11.2019 | 09:34

Дискусії та спільні рішення: у Кропивницькому Громадська рада – проти незаконних будівництв. ФОТО

Дискусії та спільні рішення: у Кропивницькому Громадська рада – проти незаконних будівництв. ФОТО

Учора, 14 листопада, провели збори Громадської ради при виконавчому комітеті міськради Кропивницького.

Представники ради обговорили кілька питань. Ішлося про затвердження міської програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Кропивницькому на 2020-2022 роки "Діалог" та меморандум про співпрацю між громадськими радами, громадськими активістами Кіровоградщини щодо співпраці у просуванні реформ децентралізації та освіти.

"Представляю на ваш розгляд проєкт програми "Діалог"Таке рішення я прийняла на форумі у Львові, тоді питання взаємодії влади та громади там обговорювали представники органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства. Я усвідомила необхідність підтримки інціативності громадкості та реалізації саме спільних заходів міської ради та громадських організацій", зауважила начальниця відділу з питань внутрішньої політики міської ради Оксана Горбенко.

Очільниця представила розгорнутий план програми. Члени громадської ради підтримали та затвердили проєкт. 

Представниця Кіровоградської обласної організації всеукраїнської громадської організації "Асоціація сприяння самоорганізації населення" Алла Волошина розповіла про меморандум. Представники ради після тривалої дискусії та обговорення зауважили, що  підтримають меморандум після того, як ознайомляться з його текстом.

Під час зборів активістка Людмила Шубіна повідомили, що у них є ще одне важливе питання для розгляду.

"У нас проблема на вулиці Попова, знову розпочали незаконне будівництво. Хочу щоб ви підтримали мене та звернулися до міської влади, аби будівництво припинили", – зазначила Людмила Шубіна.

Учасники ради планують направити відповідне звернення до міської влади.

293 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.