ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.12.2019 | 10:43

Як представники профспілок Кіровоградщини відстоювали трудові права спілчан у столиці

Як представники профспілок Кіровоградщини відстоювали трудові права спілчан у столиці

Учора, 17 грудня, профспілкові активісти ФПУ, у тому числі профоб’єднання Кіровоградщини, у столиці України вийшли  на акцію протесту. Вимоги учасників були спрямовані на відкликання законопроєктів щодо запровадження ринку землі "Ні – розпродажу України!", відстоювання позиції профспілок щодо недопущення лібералізації трудового законодавства, тотальної приватизації державних підприємств із знищенням робочих місць, руйнації існуючої системи соціального захисту та збереження соціальних стандартів. Крім того, учасники акції виступили проти наступу на права профспілок. Про це інформує пресслужба ФПО.

Акція розпочалася на майдані Незалежності, де відбувся імпровізований мітинг, під час якого були озвучені вимоги профспілок та прийнята за участі делегації ФПУ Заява Генеральної асамблеї Панєвропейської регіональної ради на захист прав профспілок в Україні.

Виступаючі порушили проблеми, які найбільше турбують людей праці, і закликали учасників акції, представників профспілок надати солідарну підтримку аграріям та представникам інших громадських організацій, які виступають проти розпродажу землі, намагань влади зруйнувати Україну, як соціальну та правову державу. Зокрема у виступах наголошувалося на «червоних лініях», які окреслили профспілки для влади щодо лібералізації трудового законодавства та реформування соціальної політики.

4,5 тис. спілчан організованою ходою, скандуючи протестні гасла, пройшли урядовим кварталом до Верховної ради України, де долучилися до інших протестувальників – фермерів, підприємців, самозайнятих та представників політичних сил.

416 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.