ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.09.2020 | 09:15

Депутат міської ради Кропивницького – жителям Жадова: Я зробив усе, що обіцяв. ФОТО

Депутат міської ради Кропивницького – жителям Жадова: Я зробив усе, що обіцяв. ФОТО

Учора, 16 вересня, депутат міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрівся із мешканцями свого округу за адресою: Жадова 23, корпуси 2, 3, аби обговорити, які питання нині турбують жителів мікрорайону.

На початку зустрічі люди подякували депутату, адже задоволені його роботою. Мешканці розповіли, що хочуть мати загороджену пісочницю та гірку, аби на територію не заходили собаки. Вислухавши усі думки та пропозиції людей, Табалов пообіцяв вирішити дану проблему.

"Я розумію, що вам потрібно. Єдине, що нинішній рік видався важким, тому що коронавірус вніс корективи у всі наші плани. Адже 55 мільйонів гривень із міського бюджету витратили на боротьбу із недугою. А ці кошти могли б піти, скажімо, на ремонти прибудинкових територій", – підкреслив Андрій Табалов.

Під час розмови із мешканцями депутат згадав про проєкт-переможць конкурсу "Громадський бюджет-2020" – "Спортивне мiстечко на Жадова".

"Уже провели тендер, визначили підрядника. Я думаю, на наступному тижні підрядник розпочне роботу. Будівництво скверу ви побачите до виборів. Тому мені не соромно дивитися вам у вічі. Зрозуміло, що усе, що ви хотіли, я не зробив, але усе, що обіцяв, виконав", – підкреслив депутат округу.

І додав, що на посаду міського голови він не йде, а повертається у бізнес та планує бути депутатом міськради.

Також мешканці виділили одну із важливих проблем, яка їх нині тривожить, – це багато бродячих собака, які поріодично когось кусають. Табалов розповів, що ця ситуація турбує усіх жителів Кропивницького.

"Я порадив організації "Щасливий пес" написати проєкт "Громадського бюджету", і уже оголосили тендер на виголовлення вольєрів. Але тут проблема в іншому, якщо вони приймуть більше тварин – їх потрібно чимось годувати, а у волонтерів уже нема власних коштів на ці потреби", – пояснив депутат.

І додав, якщо мешканців турубують якісь питання, то він завжди відкритий для спілкування і чекатиме їх у своєму кабінеті.

Читайте також: Андрій Табалов: двір на Жадова – яскравий приклад співпраці громади з владою Кропивницького 

560 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.