ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.06.2017 | 14:08

«Парашутів у нас нема, стрибатимеш з “Урагану”»: як «Народний Герой» десантник Володимир Голованюк служив у 27-й реактивній бригаді. ВІДЕО

«Парашутів у нас нема, стрибатимеш з “Урагану”»: як «Народний Герой» десантник Володимир Голованюк служив у 27-й реактивній бригаді. ВІДЕО

Учора в Кропивницькому вiдбулася 23-тя церемонiя нагородження орденом «Народний Герой України». Волонтерську вiдзнаку отримали живi легенди бойових дiй та родичi полеглих. 

Серед нагороджених - Володимир Голованюк, боєць 27-ї реактивної бригади. Володимир - батько 4 синiв, на вiйну пiшов добровольцем. У зонi АТО вирiзнився низкою героїчних вчинкiв.  

Як ідеться на сайті видання «Грінченко-інформ», у Гранітному Тельманського району з установки «Смерч» було вражено ремонтну базу з великою кількістю боєприпасів і техніки. Незважаючи на всі застереження і ризик для життя, Володимир вирушив на евакуацію особового складу. Завдяки військовому професіоналізму врятував і евакуював 7 військовослужбовців, з яких троє були тяжко поранені і один загиблий.

Учора під час церемонії представляв військового командир 1-го дивізіону 27-ї реактивної бригади та розповів про службу поряд з Володимиром Голованюком у перший період російської агресії на Сході. Зокрема Володимир воював під Савур-Могилою, керував виходом військових із Іловайська, коли командир взводу отримав поранення, вивів людей із-під Гранітного. 

Деталі на відео: 


Довiдково. Орден «Народний герой України» – недержавна нагорода, якою вшановують видатних особистостей сучасностi, українцiв та iноземцiв: воїнiв, волонтерiв, громадських дiячiв, медикiв, капеланiв. Iнiцiйований ювелiром Дмитром Щербаковим та журналiстом i колекцiонером Андрiєм Боєчком. Його виконано у двох варiантах: червоно-чорна стрiчка на колодцi –  для воїнiв, якi зi зброєю в руках захищали українську землю, i жовто-блакитна –  для громадських дiячiв, волонтерiв, журналiстiв, медикiв. Орден викарбовано зi срiбла 925-ї проби з iндивiдуальним номером i елементами захисту. Благородний метал для ордена надсилають люди з усiх куточкiв України. 

1576 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.