ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.09.2020 | 12:44

Як міська влада Кропивницького підтримує соціальні ініціативи громадських організацій. ФОТО

Як міська влада Кропивницького підтримує соціальні ініціативи громадських організацій. ФОТО

Сьогодні, 24 вересня, благодiйна органiзацiя "100 вiдсоткiв життя. Кропивницький" під час круглого столу розповіла про втілені ними соціальні ініціативи, які підтримала міська рада. Організація займається, зокрема, комплексним супровідом людей, які живуть із ВІЛ, залученням людей, які вживають ін’єкційні наркотики до медичних ВІЛ-сервісів та формуванням прихильності у них до лікування.

До заходу долучилися секретар міськради Андрій Табалов і директор Кропивницького мiського центру соцiальних служб для сiм'ї, дiтей та молодi Олег Краснокутський.

"Ви робите правильну, серйозну та корисну для суспільства справу. З вами приємно працювати, хоча б тому, що ви робите це професійно. Крім цього, у вас дійсно є чому повчитися. Я преконаний, що міській владі самостійно набагато важче вирішувати проблеми, зокрема, й такого характеру. Яскравим прикладом є ваша організація, яка виграла кошти для надання певних послуг, й успішно це реалізувала. Впевнений, що будь-яка міська чи інша організація не зробила б це так ефективно, як ви", – зауважив Табалов.

Директор мiського центру соцiальних служб розповів присутнім, про тривалий шлях розвитку закладу.

"Система центрів соціальних служб в Україні діє із 1992 року. Я ж працюю у цій сфері з 1993 року. На сьогодні міський центр соцпослуг є потужною структурою, яка включає в себе кілька закладів: перший в Україні, який ми створили, гуртожиток для дітей-сиріт, центр для бездомних осіб. На жаль, держава нам особливо не сприяла. У нас був тернистий шлях, але ми продовжували боротися та працювати на благо громади. Із вашою організацією нам приємно співпрацювати, гадаю, що так триватиме й надалі ", – наголосив Краснокутський.

За словами виконавчого директора БО "100 вiдсоткiв життя. Кропивницький" Костянтина Данильченка, їхня допомога потрібна більше у темі профілактики соціально-значущих захворювань, нарко- і алкозалежності, відновленні паспортів правопорушникам і тестуванні на гепатит С. 

494 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.