ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.06.2019 | 17:58

Як мешканці селища Нового ставляться до приєднання до Кропивницького

Як мешканці селища Нового ставляться до приєднання до Кропивницького

Нещодавно селищем Новим почали ширитися чутки, що частина депутатського корпусу планує об’єднуватись iз сусiднiм селом Грузьким. Про це йдеться на сайті міськради.

Обуренi люди прийшли з’ясувати ситуацiю до селищної ради. На розмову із мiсцевими мешканцями приїхав i мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович. Вiн детально пояснив людям переваги приєднання до обласного центру.

"Ми з вами – одна територiя. Селище Нове, я вважаю, одним із мiкрорайонiв Кропивницького. I ви самi знаєте, що це не просто слова. Ми доводимо це реальними справами. Першi великогабаритнi автобуси, якi закупили для КП "Електротранс", поїхали на селище Нове. Налагодили тут систему водопостачання. А торiк запустили нову, економну модульну котельню. На неї з бюджету Кропивницького витратили 17 мiльйонiв гривень. Ми вважаємо, що селище Нове – це Кропивницький i пропонуємо приєднуватись до нас. Справа лише за вами, бо саме люди, мешканцi територiї, мають вирiшувати, яким шляхом їм iти", – наголосив Райкович.

Новенцi зустрiли слова Андрiя Райковича бурхливими оплесками. Усi 200 новенчан, які зiбралися на збори, запевнили очiльника мiста – вони за приєднання селища до Кропивницького, адже в цьому бачать перспективу та розвиток для територiї.

896 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.